مکان شما:

معرفی پنل مشتریان اپیک

به پنل مشتریان اپیک خوش آمدید.

پنل مشتریان اپیک یک بستر پیشرفته است که می‌توانید در آن سرویس ایمیل اختصاصی خود را بسازید و مدیریت کنید. در پنل مشتریان اپیک شما می‌توانید سرویس ایمیل سازمانی یا شرکتی خود را متناسب با نیازمندیتان طراحی کرده و شخصی‌سازی کنید. سرویس ایمیل شما روی دامنه اختصاصی خودتان و بر بستر امن و پایدار اپیک راه‌اندازی می‌شود.

شما می‌توانید برای راه‌اندازی سرویس ایمیل خودتان ابتدا در پنل مشتریان ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به پنل مشتریان، سرویس ایمیل مورد نظر خود را از بین از بین انواع سرویس ایمیل (سرویس ابری یا سرویس نصب در محل مورد نظر شما) انتخاب کنید. سپس یکیاز سطوح سرویس ایمیل اپیک را انتخاب کرده و سرویس ایمیل خودتان را متناسب با تعداد حساب ایمیل مورد نیاز، تعداد دامنه و خدمات تکمیلی دیگر انتخاب کرده و سفارش خود نهایی کنید.

در سرویس اپیک، نحوه محاسبه صورت‌حساب به اندازه مصرف سرویس است و می‌توانید این صورت‌حساب‌ها را در دوره‌های پرداختی که انتخاب کرده‌اید، به‌صورت آنلاین و غیر حضوری پرداخت کنید. 

همچنین این امکان برای شما فراهم است که از طریق همین پنل؛ اقدام به ایجاد حساب ایمیل جدید نموده یا تعداد زیادی حساب را بصورت دسته‌ای در یک فایل به سرویس ایمیل خود اضافه کنید.

برای شروع کار با پنل مشتریان:

1-  درپنل مشتریان ثبت نام کنید.

2-  وارد حساب کاربری خود شوید.

3-  سرویس ایمیل خود را انتخاب کنید و خریداری کنید.

4- دامنه خود را به سرویس ایمیلی که خریداری کردید اضافه کرده و تنظیمات دامنه  و رکوردهای DNS را انجام دهید.

5- حساب‌های ایمیل مورد نظر خود را به سرویس اضافه کنید.

6- پس از راه اندازی سرویس ایمیلتان، تیم پشتیبانی اپیک، اطلاعات لازم برای ورود به حساب کاربری ایمیل را برای شما ارسال می‌کنند و می‌توانید وارد سرویس ایمیل خود شوید.