مکان شما:

محتوای این برگه

توافق نامه کاربران

این توافقنامه توسط و ما بین شركت سامانه پرداز آریس که در این توافقنامه مجری نامیده می‌شود از یك طرف، و
شما (وكیل، نماینده، وارث و جانشین شما) كه در این توافقنامه “مشترك”، یا “کاربر” یا “مشتری” یا “خریدار” نامیده می‌شوید از طرف دیگر، تنظیم شده و قابل‌اجرا است. این توافق‌نامه به منظور خرید و استفاده از سرویس ایمیل اپیک و خدمات پشتیبانی آن بین کارفرما و مشتری تنظیم شده است. برای ورود به سایت اپیک به آدرس appeyk.com، خرید هر یک از خدمات و یا محصولات اپیک، استفاده از هر یک از سرویس‌های اپیک و یا انجام هرگونه معامله، تعامل و یا تراکنش با اپیک و شرکت آریس مستلزم پذیرش تمامی بخش‌های این شرایط و قوانین بوده و در صورتی که شما با بخش و یا تمامی این شرایط و قوانین موافق نیستید، باید از وب سایت اپیک خارج شده و دیگر به آن باز نگردید و هیچ‌کدام از سرویس‌های اپیک را استفاده ننموده و هیچ یک از محصولات و خدمات اپیک را خریداری ننمایید. خرید و یا سفارش هر کدام از محصولات و خدمات اپیک به معنی پذیرش این شرایط و قوانین است.

این توافقنامه و قرارداد با توجه به ماده ۱۰ قانون مدنی و مواد مرتبط در قانون تجارت الکترونیک از هر حیث تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
این توافقنامه و قرارداد به تایید طرفین رسیده است. کاربر به صراحت اعلام می دارد که تمامی این توافقنامه را به طور کامل مطالعه نموده و با ورود به سایت و یا پرداخت مبلغ و یا تمدید سرویس در پنل مشتریان اپیک، تمامی این شرایط و قوانین را به صورت کامل پذیرفته و به صورت الکترونیکی آنرا امضا نموده است و بر اساس قوانین حاکم بر تجارت الکترونیک نیازی به اخذ امضا فیزیکی از وی وجود ندارد و وی تنها یک نسخه از این شرایط و قوانین چاپ نموده و نزد خود نگهداری می نماید.
بر اساس ماده ۱۰ قانون مدنی و قانون تجارت الکترونیک، کاربر قرارداد فیمابین را به صورت الکترونیکی امضا نموده است در نتيجه آثار آن حاكم بر اراده طرفين مي باشد. کاربر مادامی که از هر یک از محصولات و خدمات اپیک استفاده می نماید موظف به پذیرش و اجرای این توافقنامه و قرارداد است.

موضوع قرارداد ارایه سرویس ارتباط سازمانی توکا مبتنی بر پست الکترونیکی به صورت ابری با مجوز معمولی، بر اساس سطح پشتیبانی است که کاربر زمان خرید سرویس ایمیل ابری اپیک انتخاب می‌کند.
تبصره 1- تغییر مفاد این قرارداد فقط با توافق طرفین و تهیه و تنظیم متمم قرارداد میان صاحبان امضاء مجاز و تعهد آور طرفین قرارداد امكان‏پذیر است.

مدت اجرای این قرارداد از تاریخ راه‌اندازی سرویس تا پایان دوره خرید سرویس ایمیل ابری اپیک است که در زمان خرید در بازه‌های یک ماهه، فصلی و سالانه توسط کاربرتعیین می‌شود.
این قرارداد در پایان مدت برای مدت مشابه بصورت خودکار تمدید خواهد شد، مگر اینکه یکی از طرفین قرارداد حداقل یک هفته قبل از انقضا مدت، عدم تمایل خود را نسبت به تمدید آن به طرف دیگر اعلام نماید.

مبلغ کل قرارداد بر اساس مشخصات سرویس که کاربر در زمان خرید سرویس ایمیل ابری اپیک انتخاب می‌کند حساب می‌شود. این مبلغ به صورت یکباره در ابتدای قرارداد بصورت ماهانه/ هر سه ماه یک بار یا هر سال -بسته به بازه پرداخت که توسط کاربر انتخاب می‌شود- محاسبه می‌شود. کاربر پس از پرداخت وجه سرویس بصورت آنلاین، این مبلغ را در پنل کاربران اپیک در کیف پول خود خواهد دید.

محاسبه کارکرد هر دوره، پس از اتمام دوره توسط مدیر سرویس ایمیل ابری اپیک محاسبه شده و برای کاربر فاکتور صادر می‌شود.

1- کلیه هزینه‌های انجام موضوع قرارداد- به استثنای هزینه ثبت دامنه و تنظیمات آن-، به عهده مجری است.
2- آغاز فرآیند نصب و راه اندازی بر اساس سطح پشتیبانی انتخاب شده توسط کاربر است.
3- راه‌اندازی، نگهداری و پشتیبانی از سرویس ایمیل ابری اپیک بر عهده مجری است.
4- اضافه و کم کردن قابلیت خارج از این قرارداد است.
5- مجری مسئولیت ماندگاری و حفظ دائم محتویات سرویس‌های ارایه شده به کاربر را مطابق موضوع قرارداد و در مدت اعتبار قرارداد بر عهده دارد.
6- مجری متعهد می‌گردد در صورت بروز مشکل، در بازه زمانی بر اساس سطح پشتیبانی انتخاب شده توسط کاربر جهت رفع اشکال اقدام و آن را برطرف نماید.
تبصره – در مورد مشکلاتی که مستقیما ناشی از عملکرد نرم‌افزارهای موضوع این قرارداد نباشد یا ناشی از مواردی که خارج از اراده طرفین یا منتسب به فعل کاربر و یا کارکنان وی باشد مجری نهایت سعی خود را برای احیای اطلاعات خواهد نمود. اما مسولیت و تعهد از بین رفتن یا صدمه دیدن احتمالی بر عهده مجری نیست و هزینه‌های ارایه خدمات در رابطه با این موضوع بر اساس توافق طرفین، به صورت جداگانه، محاسبه خواهد شد. این موارد شامل و بدون قید انحصار نظیر قطع برق، فاش شدن رمز عبور مدیر سامانه و یا کاربران، به دلیل عدم مراعات لازم، مشکلات ناشی از ارسال اسپم توسط کاربران، خروج غیر عادی از سرویس، اشکالات سخت افزاری، اختلال و قطعی در ارتباطات شبکه کاربر، حمله ویروس‌های کامپیوتری، عدم مراقبت از قفل نرم‌افزاری، تخریب پرونده‌های اطلاعاتی توسط کاربران نرم‌افزار یا توسط سایر نرم‌افزارها، در زمینه تغییراتی که کارشناسان کارفرما بدون هماهنگی و بطور مستقل برروی سیستم انجام دهند و یا کاربران شخصا اقدام به پاک کردن ایمیل‌ها و یا سایر اطلاعات شخصی حساب کاربری خود نمایند، IP Reputation بطور کلی ارسال اسپم از آی‌پی‌های این رنج، سرورهای دیگر، Abuse کردن توسط هر یک از Accountها، انجام Reverse Engineering و یا دخل و تصرف در نرم‌افزار، اشکال در تنظیمات مرتبط با ثبت دامنه و DNSها است.
7- رخدادهایی که از کنترل مجری خارح باشد، شامل تمامی حوادث غیرمترقبه و کلیه اختلالات مربوط به شبکه جهانی اینترنت، شبکه ارتباطات زیرساخت، اختلالات مسیریابی در شبکه سرویس‌دهندگان اینترنت به کاربر و سایر اختلالات خارج از شبکه مجری، مشمول تعهدات مجری نیست و مجری مسئولیتی در این زمینه ندارد.
8- هرگونه اختلال و یا قطعی اتفاق افتاده به خاطر اعمال قوانین از جمله قطع سرویس‌دهی بنا به ابلاغ نامه رسمی از کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه، قوه قضاییه و سایر سازمان‌های ذی صلاح، مشمول تعهدات مجری نیست و مجری مسئولیتی در این زمینه ندارد.
9- در صورتی که ارسال اسپم حجیم از سوی کاربران کارفرما باعث بروز اختلال در آدرس سرور و Blacklist شدن آن شود، به دلیل ملاحظات فنی و قوانین بین المللی، به طور متوسط، این مشکل در مدت زمانی بین 5 تا 25 روز کاری رفع می گردد. ضمن اینکه در طول این مدت سیستم امکان ارسال ایمیل به سرور های دیگر را نداشته و بدلیل اینکه این اختلال به دلیل عدم مراعات لازم از سوی کاربر بوده است، مسولیتی در این زمینه متوجه مجری نخواهد بود.
10- آموزش کارشناسان مرتبط با نرم‌افزار پس از اعمال هرگونه تغییر در برنامه‌های موضوع قرارداد به عهده مجری خواهد بود.
11- در مواردی که ویروس‌ها و اسپم‌هایی جدید تر از Definition های موجود برای SA و Clamd ظهور کند، مجری تمام سعی خود را جهت ارایه Definition جدید انجام خواهد داد، با توجه به ماهیت مسایل امنیتی، امکان تضمین ١٠٠% وجود ندارد.
12- فعال نگهداشتن نرم افزار مذکور روی Server معرفی شده در صورت پایدار بودن سخت‌افزار به عهده مجری خواهد بود.
13- زمان ارائه خدمات  بر اساس سطح پشتیبانی انتخاب شده توسط کاربر تعیین می‌شود.
14- روشهای ارتباطی
ارتباط با لایه 1 از طریق ابزار Task Management است , و ارتباط میان لایه 1و2 به صورت تلفنی، ایمیل و ابزار Task Management برقرار می گردد. هر دو لایه موظف هستند کلیه مشکلات بوجود آمده و حل آنها را جهت گزارش گیری ثبت نمایند.
15- مجری متعهد است سرویس را به صورت Software as a Service(SaaS) ارائه نموده و کلیه خدمات مرتبط با نصب و راه اندازی سرور هاست و امور مرتبط جهت ایجاد زیرساخت لازم نرم افزاری جهت ارائه سرویس را متقبل گردد.

 

1- چنانچه کاربر اطلاعات اولیه مربوط به خود شامل آدرس، تلفن و پست الکترونیک را در طول دوره قرارداد تغییر دهد، ملزم به اعلام کتبی آن به مجری است. در غیر اینصورت کلیه پیام‌ها، ایمیل‌ها و … به نشانی مذکور در پنل مشتریان اپیک ارسال و ابلاغ شده تلقی می‌گردد.
2- پس از انجام خرید توسط مشتری، مجری در مدت زمان معینی که بسته به سرویس خریداری شده متفاوت است، با شماره وارد شده توسط مشتری در پنل مشتریان اپیک تماس می‌گیرد و هماهنگی لازم برای اخذ اطلاعات مربوط به دامنه کاربر و راهنمایی و اعلام تنظیمات مورد نیاز برای راه‌اندازی سرویس ایمیل ابری توکا روی دامنه کاربر را انجام می‌دهد.

3- کاربر لاید برای استفاده از ایمیل ابری توکا از قبل دامنه خود را تهیه کرده باشد و به پنل تنظیمات دامنه و DNS سرور آن دسترسی داشته باشد. این قسمت از کار بر عهده کاربر است و تیم پشتیبانی اپیک مشتری را در این مسیر راهنمایی می‌کنند.

4- در صورتیکه کاربر دامنه نداشته باشد، می‌تواند با تهیه سطح سرویس طلایی این کار را با پرداخت هزینه دامنه، به عهده تیم پشتیبانی اپیک قرار دهد. گفتنی است هزینه‌های مربوط به ثبت دامنه، تنظیمات دامنه و تنظیمات DNS بر عهده کارفرما است.

5- کاربر متعهد می‌گردد که از نرم‌افزار تنها برای اهداف قانونی و در چارچوب قرارداد و قوانین و مقررات جمهوری اسلامی استفاده نماید و هرگونه مسئولیت ناشی از عدم رعایت قوانین فوق توسط کاربر و یا کاربران وی بر عهده کاربر بوده و مجری هیچگونه مسئولیت در این زمینه نخواهد داشت.
6-  کاربر متعهد می‌گردد پس از دریافت هر گزارش حداکثر پس از ده روز کاری آن را بررسی و نظر صریح خود را در رابطه با آن اعلام نماید عدم اعلام نظر کتبی در این مدت به منزله‌ی تأیید گزارش تلقی می شود. کاربر متعهد می گردد پس از ١٠ روز از زمان تایید صورت وضعیت ها نسبت به پرداخت آنها اقدام نماید.
7- کاربر متعهد می‌گردد که از کپی برداری و فروش نرم افزار تحت هر عنوانی خودداری نماید، مگر اینکه کتبا مجوزهای انجام آن را در یک توافقنامه جداگانه با مجری منعقد نماید.
8-  چناچه کاربر قصد انتقال اطلاعات با ارزیابی فنی بیش از 5 درصد مبلغ قرارداد از طریق سامانه مزبور داشته باشند، ملزم به اعلام بآن به مجری است.
9- کاربر متعهد است، پرداخت‌های به مجری بابت اجرای موضوع قرارداد را در موعدهای مقرر انجام دهد.

10- کاربر متعهد است شرایط و قوانین استفاده از سرویس اپیک را مطالعه کرده و پذیرش این توافقنامه، به منزله پذیرش این قوانین است.

توقف یا تأخیر در اجرای مفاد قرارداد بنا به عللی كه خارج از اختیار و اراده طرفین بوده و عملا قدرت اجرای قرارداد را سلب نماید، وضعیت غیر قابل پیش بینی نامیده می‌شود كه در این صورت اجرای قرارداد حداكثر به مدت ١ ماه متوقف می‌گردد. این بازه زمانی به مدت قرارداد اضافه می گردد. در صورت ادامه حالت بیش از مدت مذكور، خاتمه یا ادامه قرارداد با توافق طرفین انجام می گردد. در صورت عدم امکان توافق، قرارداد خاتمه یافته و با مجری تسویه حساب خواهد شد.

1- مفاد کتبی و توافقات شفاهی قرارداد حاضر و کلیه داده و اطلاعات هر طرف محرمانه و امانت نزد طرف دوم است. بنابراین اطلاعاتی که مربوط به قرارداد است و یا در ارتباط با قرارداد بین طرفین مبادله می‌گردد، نباید تحت هیچ شرایطی در طول مدت و دو سال پس از انقضا یا فسخ قرارداد در اختیار طرف سومی قرار گیرد.
2- کلیه خسارات ناشی از افشای اطلاعات و اسرار محرمانه موضوع این قرارداد باید از طرف افشاء کننده و یا تهدید کننده به افشاء به صورت کامل تا سقف سپرده حسن انجام کار به طرف دیگر پرداخت گردد و به طرف افشاء کننده و تهدید کننده به افشاء ملزم به جبران کامل خسارات مالی و معنوی طرف مقابل است.
تبصره 6- در صورتیکه ارزش اطلاعات بیش از مورد مذکور باشد، لازم است که کتبا به طرف دوم اعلام گردد.
3- هیچ یک از طرفین قرارداد حق به کارگیری نیروهای تحت استخدام طرف دیگر را ندارد.

در صورت تخلف هریک از طرفین یا تعلل در انجام هر یک از تعهدات مندرج در این قرارداد که منجر به خسارت شود، طرف متخلف مکلف است که خسارت وارده را جبران نماید. در این صورت تشخیص میران خسارت بر عهده شورایی متشکل از یک نفر نماینده از طرف کارفرما و یک نفر نماینده از طرف مجری و یک نفر مرضی الطرفین است. سقف میزان خسارت سپرده حسن انجام کار موضوع ماده ٥ می باشد. در صورت عدم تمکین طرف متخلف به رای شورا، طرف دیگر می تواند از محل تضامین خود خسارات وارده را جبران نماید و طرف مقابل حق هر گونه اعتراضی را از خود سلب و ساقط می نماید.

1- در طول مدت قرارداد و در صورت عدم ایفای تعهدات از جانب هر یك از طرفین قرارداد با تأخیر بیش از ده روز كاری در اجرای تعهداتشان، طرفین موظف هستند موضوع را به صورت مكتوب به طرف مقابل اعلام نموده و در صورت عدم پاسخ یا انجام تعهدات ذكر شده در نامه طی مدت ده روز كاری، طرف شاكی می تواند فسخ قرارداد را اعلام نماید.
2- در صورت فسخ یا ختم قرارداد، ظرف سه روز از تاریخ قطعیت هر یک از موارد مذکور، جلسه‌ای با حضور نمایندگان تام الاختیار طرفین تشکیل و میزان مطالبات و نحوه تسویه حساب طی صورتجلسه تنظیمی تعیین و به مورد اجرا گذارده خواهد شد.

3- در صورت فسخ یا خاتمه قرارداد، حداکثر ظرف مدت دوماه طرفین با یکدیگر تسویه حساب خواهند کرد.

1- کلیه حقوق و تعهدات و روابط مالی و حقوقی طرفین قرارداد تابع قوانین و مقررات جاریه در جمهوری اسلامی ایران بوده و این قوانین و مقررات حاکم بر روابط طرفین خواهد بود.
2- هر گاه در اجرا یا تفسیر مفاد قرارداد بین دو طرف اختلاف نظر پیش آید، موضوع در جلسه‌ای با حضور یک نفر نماینده از طرفین و یک نفر داور قابل قبول دوطرف مطرح و در چارچوب مفاد قرارداد تصمیم‌گیری خواهد شد. در غیر اینصورت مراتب به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور ارجاع و در صورت عدم کسب نتیجه ، از طریق مراجع قضائی صالحه اقدام خواهد شد.

طرفین اقامتگاه قانونی خود را به شرح مندرج در صدر قرارداد اعلام نموده‌اند، چنانچه مدت قرارداد در نشانی هر یک از طرفین تغییری حاصل شود طرف مربوطه مکلف است مراتب را ظرف مدت 48 ساعت کتباً به طرف دیگر قرارداد اعلام نماید، بدیهی است در صورت عدم اطلاع، کلیه اوراق به نشانی مندرج در قرارداد ارسال خواهد شد و بدین ترتیب ابلاغ شده تلقی می‌گردد.