مکان شما:

سرویس های ما

محتوای این برگه

سرویس ایمیل را بیشتر بشناسید

سرویس ایمیل اپیک و توکا حاصل سال‌ها سرمایه‌گذاری روی تحقیق و توسعه در حوزه ابزارهای ارتباط سازمانی یکپارچه است. ما موفق شدیم تکنولوژی‌ای را توسعه دهیم که مجموعه‌ای از بهترین ابزارهای متن-باز متفاوت را با هم یکپارچه کرده و راهکاری جامع در حوزه ارتباط سازمانی ارائه کنیم. درحال حاضر راهکارهای ارتباط سازمانی اپیک و توکا پرچم‌دار ابزارهای ارتباط سازمانی در کشور هستند و در سطح ملی می‌توانند پوشش دهنده نیازمندی‌های ارتباطی سازمان‌ها باشند.

آیا اپیک همان توکا است؟

در سال‎‌های نخست فعالیتمان، حدود ۱۵- ۱۶ سال پیش، وقتی راهکار ارتباط سازمانی را به عنوان محصول عرضه کردیم، نام توکا را برای آن انتخاب کردیم. در آن زمان هنوز سرویس‌های مبتنی بر ابر مثل امروز متداول نشده بود و اغلب مشتریان‌مان سرویس نصب در محل یا اصطلاحا On-premise استفاده می‌کردند.

چند سال بعد با به ثمر نشستن نتایج تلاش‌های تیم تحقیق و توسعه‌مان و همگام با توسعه تکنولوژی و زیرساخت‌های ابری، راهکار ارتباط سازمانی ما بر بستر ابر هم راه اندازی و با نام تجاری اپیک وارد بازار شد. بنابراین، اپیک همان توکای ابری است.

سرویس ابری اپیک

سرویس نصب در محل توکا

سرویس خود را انتخاب کنید

برای خرید ایمیل سازمانی و شرکتی و مشاهده‌ی پلن‌های قیمتی می‌توانید از روش زیر اقدام کنید. یا اگر سؤالی در مورد محصول و ویژگی‌های آن دارید، با کارشناسان اپیک تماس بگیرید.