درباره ما

ارسال پیام“، “نامه‌نگاری“، “تبادل فایل‌ها و مستندات“، “گفتگوی گروهی“، “هماهنگی تیمی“، “قرار ملاقات“، “مدیریت وظایف” و کارهایی از این دست، ارتباطاتی هستند که چه در حوزه کار و چه در فعالیت‌های شخصی با آنها سر و کار داریم.
در این حوزه، ما راهکار جامع ارتباط سازمانی اپیک را توسعه داده‌ایم که محصولی بر بستر ایمیل است و جایگزینی مناسب برای محصولاتی نظیر Google Workspace یا Microsoft Exchange است.

اپیک سرویسی برخاسته از سرویس‌های مبتنی بر ابر است و خدمات جامع ارتباطی سازمانی و ایمیل را در بستر ابر به کاربران عرضه می‌کند اپیک، علاوه بر ارائه ایمیل سازمانی پایدار و امن، بستر مدیریت زمان و تقویم برای برنامه‌ریزی و هماهنگی بالاتر دارد..
ایمیل ابری اپیک با حذف دغدغه‌های مربوط به نگهداری و تعمیر سرورها، آزادسازی فضا و منابع سازمان، امکان پشتیبان‌گیری نامحدود، انعطاف‌پذیری و امنیت بالا یک سرویس ایمیل کامل و مقرون به صرفه را در اختیار کاربران قرار داده است.

شما با اپیک امکان تعریف و مدیریت ساده تسک ها و وظایف و از همه مهم‌تر، امکان اشتراک‌گذاری تسک‌ها، ایمیل‌ها، رویداد‌ها و فایل‌ها را در یک بستر یکپارچه دارید و می‌توانیداین‌ها به راحتی به هم تبدیل کنید.
ما با تیمی متخصص و با تجریه در کنار شما هستیم و با ارائه پشتیبانی حرفه‌ای و تمام وقت، هزینه‌های پیاده‌سازی و استفاده از خدمات ارتباطی را برای شما کاهش می‌دهیم.
باعث افتخار ماست که مشتریان مهمی از جماله بیمه ایران، بانک ملی، فناوری ارتباطات پاسارگاد (فناپ)، هلدینگ میدکو بانک پاسارگاد، سازمان استاندارد، جمعیت هلال احمر، هلدینگ کاریزما از راهکار ارتباط سازمانی اپیک استفاده می‌کنند.