بیمه ایران

بیمه ایران

بیمه ایران را در یک نگاه می‌توان کهن‌ترین، بزرگترین و درعین حال یکی از پیشرفته‌ترین بیمه‌های کشور دانست. بیمه ایران نزدیک به ١٠،٠٠٠ نمایندگی، ٢٢٠ شعبه، ٣٦٠ کارگزار فعال و نزدیک به ٤٦٠٠ کارمند رسمی، پیمانی یا قراردادی دارد. چشم‌انداز سطح بالا و کامل بیمه ایران بخصوص در بخش فن‌آوری اطلاعات نشان‌دهنده‌ی رویکرد گسترش خدمات نوین ‌الکترونیکی است. بخشی از این چشم‌انداز، کسب پیشگامی و حفظ آن در صنعت و افزایش قابلیت‌های زیرساختی فن‌آوری در جهت ارائه خدمات به سایر واحدها است.

بیمه ایران با بیش از  ١٠،٠٠٠ نمایندگی، ٢٢٠ شعبه، ٣٦٠ کارگزار فعال و نزدیک به ٤٦٠٠ کارمند، یکی از کهن‌ترین، بزرگترین و درعین حال یکی از پیشرفته‌ترین بیمه‌های کشور است. 

ایمیل؛ بستر اصلی ارتباط سازمانی در بیمه ایران

 شرکت سهامی بیمه ایران با استفاده از روش‌های مدیریتی، به صورت هدفمند و با برنامه‌ریزی استفاده از پست الکترونیک را در سازمان گسترش و فرهنگ‌سازی نموده است. بطوری‌که امروزه تعداد قابل توجهی ایمیل در روز بین کارکنان بیمه ایران رد و بدل می‌گردد.

با این چشم‌انداز، اعتماد مدیریت فن‌آوری اطلاعات بیمه ایران به راهکار ارتباط سازمانی اپیک به منظور پیاده‌سازی گام‌های بعدی توسعه خدمات موجب افتخار ماست. پس از این انتخاب، پروسه نصب، راه‌اندازی و مهاجرت به اپیک با طراحی اختصاصی سرویس برای بیمه ایران آغاز شد.

پروسه مهاجرت، یک گام کلیدی

در این مسیر، پروسه مهاجرت تعداد بسیار بالای ایمیل فعال ملاحظات فنی و سازمانی متعددی داشت. تیم فنی ما با تکیه بر توان متخصصان متبحر خود در بازه مهاجرت، سعی در کنترل ریسک‌ها و رفع خطاها در اسرع وقت نمود. در نهایت سرویس جدید با موفقیت و بدون نیاز به تغییر گذرواژه کاربران به وضعیت بهره‌برداری رسید. در سرویس جدید خدمات ایمیل و سایر امکانات اپیک نظیر تقویم، کیف اسناد، مدیریت وظایف و مدیریت مخاطبان و نیز امکان اشتراک‌گذاری همه چیز فراهم است. سطح امنیت و اعتماد به سرویس ایمیل در بیمه ایران در جایگاهی قرار دارد که موارد بسیار مهمی نظیر “بیمه‌نامه” ها از طریق ایمیل ارسال می‌گردد.

پشتیبانی و راهبری؛ نقاط قوت اپیک برای بیمه ایران

استفاده از خدمات پشتیبانی و راهبری سامانه جامع ارتباطی اپیک، دغدغه مهاجرت و هماهنگ‌سازی حساب‌های کاربری در این سامانه را برطرف نمود. حال با ارائه پشتیبانی حرفه‌ای سرویس ایمیل سازمانی، گسترش فرهنگ استفاده از سامانه ارتباطی اپیک در بیمه ایران امکان‌پذیر شده است.